Aleksander - Odzież Męska

Wrocław ul. św. Wincentego 3

Garnitury dla każdego!

Sklep "Aleksander" daje mężczyznom możliwość zrobienia kompleksowych zakupów, od garniturów i marynarek poprzez, spodnie, koszule, a także kurtki, płaszcze, obuwie aż do galanterii i bielizny. Oferujemy aż 800 garniturów, 2000 koszul wizytowych i sportowych, 800 par męskich spodni oraz 250 marynarek. Mamy też wizytowe obuwie męskie (do numeru 49) a także dużo różnych towarów dla panów takich jak: muszniki, muszki, krawaty, kamizelki ślubne, szelki, spinki do krawatów, spinki do mankietów, paski do spodni, chustki do nosa. Można też w naszej firmie kupić ubrania dla dobrze zbudowanych panów. Posiadamy: garnitury do 140 cm. w klatce piersiowej, marynarki do 144 cm. w klatce, spodnie do 150 cm. w pasie, koszule do rozmiaru 54. Koszulki polo XXXXL. Za około 700 zł. można się u nas ubrać w całości. (Przykład: garnitur 395 zł. koszula 59 zł. krawat 28 zł. buty 189 zł. Razem 671 zł.) Przyjdź i zobacz naszą ofertę! Zapraszamy panów na ulicę Św. Wincentego 3 - Wrocław.
UWAGA! W sklepie mamy także inne ubiory niż te prezentowane na stronie internetowej. Na życzenie klienta możemy przesłać ofertę fotograficzną dla konkretnego rozmiaru. Szczegóły zakupu można uzgodnić telefonicznie (71 328 74 60 lub 512 460 918). Towar możemy wysłać pocztą lub kurierem.

 

 

Można wydrukować kartę rabatową uprawniającą do 5% obniżki ceny (trzeba zapisać obrazek na pulpicie i wydrukować) .

 

 

Rabat

 

 

Posiadamy bardzo bogaty wybór ubrań męskich. Garnitury w naszym sklepie to produkty polskich firm odzieżowych takch jak: Dastan, Chris, Lavard, Zetto, Exellent oraz Emmaco.

 

Garnitury Gamatex


Zakłady odzieżowe Gamatex szyją wiele rodzajów ubiorów męskich: garnitury, kurtki, marynarki, spodnie, koszule i płaszcze. Garnitury z tej firmy charakteryzują się starannym wykończeniem i dobrą jakością zastosowanych materiałów ( od 45 do 100% wełny). Większość ubrań to garnitury marki Lavard lub Dino Salvani. Marka Lavard to kolekcja skierowana do mężczyzn, dla których garnitur to podstawowa część codziennej garderoby. Wyroby tej marki zrobione są najszlachetniejszych tkanin i wysokiej jakości dodatków. Elegancji ubraniom dodaje dbałość o detale i starane wykonanie. Tkaniny stosowane w kolekcji Lavard, to szlachetne wełny oraz mieszanki wełny z poliestrem czy lycrą poprawiającą wartości użytkowe wyrobu. Garnitury Dino Salvani to kolekcja dla nowoczesnego mężczyzny. Wysokiej jakości wykonanie idzie w parze z wyrafinowaną współczesną elegancją. Wyprodukowane z tkanin o wysokiej jakości dających komfort użytkowania.

Garnitury Dastan

Garnitury uszyte przez zakład krawiecki Dastan to ubiory świetnie skrojone o wyszczuplonej sylwetce (marynarka dopasowana, spodnie biodrówki o wąskich nogawkach), doskonale leżące na szczupłych mężczyznach. Posiadają staranne wykończenie (kolorowa podszewka obszyta lamówkami). Świetnie sprawdzają się jako garnitury ślubne oraz studniówkowe. Materiały to wełna 45% oraz poliester. Zawartość włókien syntetycznych powoduje że garnitury są odporne na gniecenie i ciągle zachowują świeży wygląd. Mamy od nich także garnitury na szczególne uroczyste okazje, są to smokingi oraz ubrania "Supreme line" z kołnierzem obszytym nabłyszczaną lamówką. Sprzedajemy garnitury firmy Dastan w następujących rozmiarach: obwody klatki piersiowej od 92 do 120 cm, wzrosty od 164 do 188 cm.

Garnitury Chris

Wykonane w firmie Chris garnitury to ubrania o spokojnej linii, dobrze prezentujące się na dojrzałych mężczyznach. Można je stosować na uroczyste okazje, ale również jako garnitur codzienny używany do pracy. Kolorystyka stonowana: szarości, czernie, popiele, w lecie beże. Zastosowany materiał z dodatkiem syntetyku sprawia, że ubranie korzystnie wygląda (brak zagnieceń) nawet po jeżdzie samochodem. Szyte są także garnitury o sylwetce "slim". Wtedy można w nie ubrać młodego chłopaka n.p. na egzamin lub do ślubu. Rozmiary: wzrosty od 164 do 194 cm, obwody klatek piersiowych od 88 do 132 cm. Cena: 395 zł.

Garnitury Exellent

Wieloletnie doświadczenie w produkcji garniturów, kierowanie się współczesnymi trendami mody męskiej, nowe wzory i technolgiczne nowości, pozwalają firmie zaspokoić oczekiwania nawet bardzo wymagających panów. Sklep Aleksander współpracuje z Exellentem około 10 lat. Handlujemy garniturami, spodniami i marynarkami. Największym powodzeniem cieszą się garnitury szerokie dla dobrze zbudowanych panów. Najszersze rozmiary to 140 cm. w klatce, wzrost do 194 cm. Cena 425 zł.

 

Firma Zetto

Ta szwalnia specjalizuje się w szyciu odzieży o dużych (nietypowych) rozmiarach. Wspólpraca z nią polega na przyjmowaniu przez nas zamówień. Pokazujemy klientowi próbki materiałów, zdejmujemy  wymiary i zamawiamy towar. Czas oczekiwania na uszycie około dwa tygodnie. Ryzyko nieudanego wykonania ponosi nasz sklep. Możemy zamówić odzież do 180 cm w klatce piersowej i proporcjonalne do tego spodnie. W bieżącej ofercie mamy tylko przykładowe wzory. Przy zamówieniu pobieramy zadatek wysokości 100 - 200 zł.

 

 

Garnitury - Odzież Męska

Katalog stron   Katalog stron