Aleksander - Odzież Męska

Wrocław ul. św. Wincentego 3

 

 

ZASADY SPRZEDAŻY

SKLEP "ALEKSANDER" WROCŁAW UL.ŚW.WINCENTEGO 3

TEL.(71) 328 74 60

    Oto kila uwag dotyczących funkcjonowania naszej firmy. Dążymy do tego, aby klient wyszedł z naszego sklepu zadowolony. Oferujemy więc miłą i fachową obsługę. Mamy w tym spore sukcesy. Wystarczy odwiedzić naszą wizytówkę na stronie "Google maps", gdzie można przeczytać około 160 opinii o naszym sklepie. Średnia ocena sklepu 4,8 na w skali od 1 do 5.

      Pomagamy starannie dobrać elementy męskiego stroju. Pożyczamy więc do przymiarki koszule, buty, paski do spodni, oraz krawaty lub muchy. Klient widzi wtedy całość stylizacji i może sobie poeksperymentować z poszczególnymi elementami ubrania i dobrać ich kolorystykę. Koszulę rozkładamy do miary aby kupujący mógł praktycznie dobrać rozmiar kołnierzyka oraz tęgość koszuli (standard, slim light, slim). Udzielamy też porad dotyczących aktualnych trendów w modzie męskiej.

      Dopasowujemy też odzież do sylwetki klienta. Robimy różne przeróbki krawieckie, a mianowicie: skracanie i przedłużanie spodni, zwężanie i poszerzanie spodni w pasie, zwężanie i poszerzanie nogawek, poszerzanie nogawek w udach, skracanie i przedłużanie rękawów, taliowanie ( zwężanie ) marynarek. Współpracujemy też dobrą krawcową, która potrafi dopasować marynarkę w ramionach. W garniturach i innych droższych (około 400zł) rzeczach, jedna przeróbka jest darmowa, gdy potrzebne jest więcej interwencji krawieckich są one wtedy płatne ( około 20 zł za jedną). Bardziej skomplikowane przeróbki są wyceniane indywidualnie. Dopasowywanie odzieży wykonujemy tylko na egzemplarzach zakupionych u nas, gdy klient chce przerobić inny towar polecamy profesjonalną krawcową mającą pracownię blisko naszego sklepu.

      Przykładowe ceny usług krawieckich: skracanie i przedłużanie spodni - 10 zł, zwężanie i podszerzanie spodni w pasie - 20 zł, skracanie i przedłużanie rękawów - 20 zł. zwężanie marynarki - 50 zł.

      Nasi stali klienci mogą liczyć na 5% upustu po okazaniu karty rabatowej. Na stronie głównej naszej witryny zamieszczona jest grafika karty rabatowej którą można wydrukować i skorzystać z rabatu. Dla bardziej dociekliwych klientów przygotowaliśmy prezent w postaci hasła. Znajomość tego sloganu uprawnia do skorzystania z 10% rabatu przy zakupach w naszym sklepie. Na tej stronie należy znaleźć odnośnik do strony zawierającej  treść hasła.

    Towar zakupiony u nas można oddać w terminie 14 dni od daty zakupu, bez podawania przyczyny zwrotu. Okres ten nie jest bardzo ściśle przestrzegany i można się spóźnić parę dni. Oczywiste jest, że odzież musi być nieużywana  i posiadać metki firmowe oraz cenę.

ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU !

 

 

 

 

haslo2