Aleksander - Odzież Męska

Wrocław ul. św. Wincentego 3

Panowie w eleganckich garniturach ze sklepu Aleksander.

Garnitury na śluby i wesela. Zapraszamy!

Garnitury

Zapraszamy do sklepu Aleksander w ofercie 800 garniturów. Ceny od 190 do 540 zł.

Garnitury młodzieżowe

Bardzo duży wybór garniturów młodzieżowych o wyszczuplanej linii. Ceny od 295 do 425 zł. Zapraszamy!!!

Koszule

Oferujemy 2000 koszul. Zapraszamy!!!

Spodnie

800 par spodni-Zapraszamy!!!

Kurtki i płaszcze

Okrycia wykonane przez polską firmę GAMATEX. W wersjach LaVard i Dino Salvani.

Marynarki

Zapraszamy po marynarkę. Mamy 250 szt.

Duże rozmiary

Garnitury do 140 cm. w klatce. Marynarki do 128 cm. Spodnie do 136 cm. w pasie. Koszule do 54 rozmiaru kołnierzyka. Swetry do 5XL. Zapraszamy!!!

Wygląd sklepu

Witryna sklepu Aleksander

Modne garnitury w kratkę

Zapraszamy po garnitury na uroczystości rodzinne.

Poważny mężczyzna w efektownym garniturze z naszego sklepu w towarzystwie pięknej blondynki.

Garnitury na uroczystości komunijne. Zapraszamy!

UWAGA! 

 Zapraszamy na zakupy! Prosimy o zachowanie ogólnie zalecanych środków ostrożności.

 

Modnie i tanio. Garnitury dla wszystkich!

     Firma Aleksander stwarza panom okazję do dokonania całościowych zakupów w branży odzieży męskiej. Mamy w ofercie większość ubrań potrzebnych eleganckiemu mężczyźnie. A więc: garnitury, marynarki, spodnie, koszule, kurtki i płaszcze. Jest też wiele wyrobów męskiej galanterii takich jak: krawaty muszki, spinki do mankietów, skarpety, pasy do smokingów, szelki i paski paski do spodni. Oferujemy bogaty wybór swetrów, T-shirtów i koszulek polo a także duży wybór bielizny. Można u nas wybierać wśród: 800 garniturów, 2000 koszul, 800 marynarek i 500 par spodni. Dla uzupełnienia modnej stylizacji mamy w sprzedaży wizytowe obuwie męskie w kilku kolorach i fasonach. Staramy się też mieć propozycje dla dobrze zbudowanych klientów. Oto najszersze ubrania dostępne w naszym sklepie: garnitury do 156 cm w klatce piersiowej, marynarki do 128 cm w klatce, spodnie do 150 cm w pasie, koszule do rozmiaru 53, koszulki polo 6XL. Oto przykładowa kalkulacja kosztów ubrania całego mężczyzny: garnitur 460 zł, koszula 88 zł, buty 225 zł, krawat 28 zł. Razem 801 zł.

     Ubiory pokazane na stronie garnitury-wroclaw.pl nie są jedynymi jakie mamy w sklepie. Na prośbę klienta możemy przesłać zdjęcie innych towarów i omówić telefonicznie sposób dostarczenia zakupu pocztą lub kurierem. Tel. 71 328 74 60 lub 512 460 918. Ubranie niespełniające Państwa oczekiwań można odesłać w ciągu 14 dni. Pieniądze odeślemy na konto. Zapraszamy do sklepu Aleksander ulica Św. Wincentego 3 – Wrocław.

 

 

 

Można wydrukować kartę rabatową uprawniającą do 5% obniżki ceny (trzeba zapisać obrazek na pulpicie i wydrukować) .

 

 

 

Rabat

 

 

 

 

 

Nowe Oferty

Otrzymaliśmy nowy transport letnich koszulek - Import z Turcji

 

Nowe marynarki z firm Lavard, Movi i Dastan

 

 

 

 

Nowe wzory garniturów

 

 Najnowsze modele garniturów. Ceny około 500 zł.

 

 

 

 

Marynarka w kratkę A

Marynarka w kratę z firmy Dastan.

 

 

 

 

 

 

Buty

Duży wybór obuwia wizytowego w różnych fasonach i kolorach.

Ceny od 199 do 260 zł

 

 

 

 

 

Posiadamy bardzo bogaty wybór ubrań męskich. Garnitury w naszym sklepie to produkty polskich firm odzieżowych takch jak: Dastan, Movi, Lavard, Zetto, Exellent oraz Emmaco.

 

Garnitury Gamatex


Zakłady odzieżowe Gamatex szyją wiele rodzajów ubiorów męskich: garnitury, kurtki, marynarki, spodnie, koszule i płaszcze. Garnitury z tej firmy charakteryzują się starannym wykończeniem i dobrą jakością zastosowanych materiałów ( od 45 do 100% wełny). Większość ubrań to garnitury marki Lavard lub Dino Salvani. Marka Lavard to kolekcja skierowana do mężczyzn, dla których garnitur to podstawowa część codziennej garderoby. Wyroby tej marki zrobione są najszlachetniejszych tkanin i wysokiej jakości dodatków. Elegancji ubraniom dodaje dbałość o detale i starane wykonanie. Tkaniny stosowane w kolekcji Lavard, to szlachetne wełny oraz mieszanki wełny z poliestrem czy lycrą poprawiającą wartości użytkowe wyrobu. Garnitury Dino Salvani to kolekcja dla nowoczesnego mężczyzny. Wysokiej jakości wykonanie idzie w parze z wyrafinowaną współczesną elegancją. Wyprodukowane z tkanin o wysokiej jakości dających komfort użytkowania.

Garnitury Dastan

Garnitury uszyte przez zakład krawiecki Dastan to ubiory świetnie skrojone o wyszczuplonej sylwetce (marynarka dopasowana, spodnie biodrówki o wąskich nogawkach), doskonale leżące na szczupłych mężczyznach. Posiadają staranne wykończenie (kolorowa podszewka obszyta lamówkami). Świetnie sprawdzają się jako garnitury ślubne oraz studniówkowe. Materiały to wełna 45% oraz poliester. Zawartość włókien syntetycznych powoduje że garnitury są odporne na gniecenie i ciągle zachowują świeży wygląd. Mamy od nich także garnitury na szczególne uroczyste okazje, są to smokingi oraz ubrania "Supreme line" z kołnierzem obszytym nabłyszczaną lamówką. Sprzedajemy garnitury firmy Dastan w następujących rozmiarach: obwody klatki piersiowej od 92 do 120 cm, wzrosty od 164 do 188 cm.

 

Garnitury Exellent

Wieloletnie doświadczenie w produkcji garniturów, kierowanie się współczesnymi trendami mody męskiej, nowe wzory i technolgiczne nowości, pozwalają firmie zaspokoić oczekiwania nawet bardzo wymagających panów. Sklep Aleksander współpracuje z Exellentem około 10 lat. Handlujemy garniturami, spodniami, marynarkami i płaszczami. Największym powodzeniem cieszą się garnitury szerokie dla dobrze zbudowanych panów. Najszersze rozmiary to 140 cm. w klatce, wzrost do 194 cm. Cena 425 do 520zł zł.

 

Firma Zetto

Ta szwalnia specjalizuje się w szyciu odzieży o dużych (nietypowych) rozmiarach. Wspólpraca z nią polega na przyjmowaniu przez nas zamówień. Pokazujemy klientowi próbki materiałów, zdejmujemy  wymiary i zamawiamy towar. Czas oczekiwania na uszycie około dwa tygodnie. Ryzyko nieudanego wykonania ponosi nasz sklep. Możemy zamówić odzież do 180 cm w klatce piersowej i proporcjonalne do tego spodnie. W bieżącej ofercie mamy tylko przykładowe wzory. Przy zamówieniu pobieramy zadatek wysokości 100 - 200 zł.

 

Po remoncie 

 Zakończony remont elewacji. Zapraszamy!