Aleksander - Odzież Męska

Wrocław ul. św. Wincentego 3

sklep Aleksander

 

 

 

Witam!

Aleksander

Mam na imię  Aleksander. Prowadzę sklep odzieżowy we Wrocławiu na ulicy Św. Wincentego 3. Zapraszam panów do zrobienia u nas kompleksowych zakupów. Posiadamy szeroki asortyment odzieży męskiej, od garniturów poprzez marynarki, spodnie, koszule, bieliznę aż do odzieży ciężkiej takiej jak płaszcze i kurtki. Mamy około 1500 garniturów uszytych przez polskie firmy odzieżowe takie jak: Lavard, Exellent, Dastan, Movi i  Emmaco. Są to ubrania wykonane z mieszanek wełny z włóknami poliestrowymi. Materiały które zawierają więcej tworzyw sztucznych mniej się gniotą oraz są bardziej wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne. Będące na rynku mieszanki  wełny z tworzywami sprawiają wrażenie szlachetnego surowca, są miękkie i przyjemne w dotyku. Ich zasadniczą zaletą jest niska cena, dlatego garnitury z tego materiału kosztują około 400 zł. Ubrania firmy Lavard zawierają więcej wełny ( do 80%), są przez to droższe i ceny zawierają się od 500 do 700 zł. Fasony będące w sprzedaży to jednorzędowa marynarka zapinana na jeden lub dwa guziki. Jest staranne wykończona, kolorowa podszewka, lamówki, dodatkowe małe wewnętrzne kieszonki. Spodnie bez zaszewek w pasie  zwężane ku dołowi. Zestawy nie zawierają kamizelki. Kamizelkę do garnituru można dobrać oddzielnie. Zakład krawiecki Exellenrt zaopatruje nas w garnitury w kratkę w różnorodnej kolorystyce. Oferujemy bogaty wachlarz rozmiarów: wzrosty od 164 do 194 cm, obwody klatki piersiowej od 84 do 156 cm, obwody spodni w pasie od 74 do 150 cm.

Są w naszym sklepie koszule w bardzo dużym wyborze (około 2000 szt). Nasi producenci to: Wólczanka, Lavard, Atut i Horse Riders a także Xawer i Marbi. Są w ofercie także koszule importowane wysokiej jakości. Surowce to różne składy bawełny (od 55 do 100%) z włóknami syntetycznymi. Na bardzo uroczyste wystąpienia są koszule na spinki przy mankietach i guzikami zakrytymi pliską. Koszt koszuli o sporej rozpiętości od 49 zł. (import) do 120 zł (Wólczanka). Obwody kołnierzyka od 37 do 53 cm. Wzrosty od 164 do 194 cm.

Marynarki około 350 szt. Większość o charakterze sportowym. Wykonane są ze sztruksu. elanowełny i bawełny, Zapinane na dwa lub trzy guziki. Rozmiary od 88 do 130 cm. w klatce piersiowej. Zakres wzrostów to 164 d 194 cm. Ceny marynarek zawierają się w przedziale od 199 do 485 zł. Ostatnio uzupełniliśmy kolekcję o modne teraz marynarki w kratkę.

Mamy 700 spodni wizytowych i sportowych, wykonanych z elanowełny i bawełny. Spodnie wizytowe są uszyte z elany, elano wełny i wełny. Mają one charakterystycznie zaprasowany kant. Są one w następujących  rozmiarach, od 78 do 132 cm w pasie. Wzrost panów może zawierać się w przedziale od 164 do 188 cm. Spodnie sportowe natomiast nie mają kantów i mankietów. Uszyte są najczęściej z bawełny. Czasami występuje domieszka elestanu, czyli elastycznego włókna, które powoduje że spodnie dobrze przylegają do sylwetki. Mają one wąskie nogawki i są dopasowane do ciała. W sklepie można kupić też spodnie trochę luźniejsze w biodrach  i z szerszymi nogawkami. Przeznaczone są one dla panów, którzy nie lubią aktualnych trendów w modzie męskiej. Prowadzimy też sprzedaż spodni jeansowych i sztruksowych.

Prowadzimy sprzedaż kurtek i płaszczy męskich. Są to wyroby z firm: Lavard, Emmaco, MrX, Dastan i Floyd. Większość naszych okryć to ubrania o długości przykrywającej marynarkę. Mamy kurtki i płaszcze uszyte z flauszu są to mieszanki wełny z włóknami syntetycznymi (n.p. 75% wełna, 20% poliamid, 5% kaszmir). Najczęściej są one ocieplane watoliną. Są też kurtki posiadające wierzch z cienkiego materiału (bawełna lub syntetyk) i grubiej ocieplane watoliną lub włókniną. W okresie przejściowym wiosna jesień sprzedajemy kurtki i płaszcze bez ocieplenia z samą podszewką.

Firma powstała w 1989 roku. Prowadzona jest przez Ewę i Aleksandra.  Na początku była to placówka wielobranżowa (odzież męska, damska, obuwie, kosmetyki). Z biegiem lat staramy się ujednolicić asortyment ze szczególnym uwzględnieniem odzieży męskiej. Ubiory można nabyć w przyjaznej i spokojnej atmosferze, skorzystać z fachowej i kulturalnej porady. Hasło które przyświeca naszym działaniom to: "Przyjazny sklep Aleksander". Zapraszamy na zakupy Wrocław ul. Św. Wincentego 3 !!!